Tritum Group otrzymało wyróżnienie na Gali Pracodawców Pomorza

Statuetka Tritum - Gala Pracodawców Pomorza

Tritum Group otrzymało wyróżnienie na Gali Pracodawców Pomorza

W piątek 26 stycznia 2018 w hali Amber Expo w Gdańsku odbyła się uroczysta Gala Evening Pracodawców Pomorza, w trakcie którego wręczono nagrody dla „Pomorskich Pracodawców Roku”.

Jak powiedział Radiu Gdańsk Zbigniew Canowiecki, prezydent Pracodawców Pomorza:

„ Zwycięzcy to firmy, które mogą poszczycić się nie tylko dobrymi wynikami ekonomicznymi i finansowymi, ale są też znane z przestrzegania zasad etyki i społecznej odpowiedzialności.”

Tritum Group tworzy nowoczesną przestrzeń oraz nowe możliwości rozwoju regionu i rynku pracy. Jako przyjazny pracodawca rozwija pracowników, działając w szerokim spektrum usług finansowych. Pracownicy firmy przechodzą liczne, zaawansowane szkolenia. W ramach współpracy z wieloma firmami podwykonawczymi, tworzy ambitne, pełne wyzwań miejsca pracy.

tritum gala pracodawców pomorza

„Nowoczesny rynek gospodarczy” to nie tylko produkcja i dochód, ale „przede wszystkim człowiek, pracownik, współpracownik. Promujemy dobre praktyki w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, norm bezpieczeństwa, higieny i standardów pracy, realizujemy w praktyce idee dialogu społecznego.

To dla nas ogromne wyróżnienie. Wartością firmy są przede wszystkim ludzie, którzy dzięki rozwojowi TRITUM Group, mogą spełniać swoje marzenia i ambicje. Szereg pracowników awansowało ze stanowisk szeregowych do kadry managera. Szukamy młodych, ambitnych ludzi, oszlifowując ich talenty i umiejętności. Uczymy ich samodzielności, by mogli niedługiej przyszłości, wspierać nasz trójmiejski rynek swoim nabytym doświadczeniem w TRITUM Group – mówi Patryk Połomski, Prezes TRITUM Group.

 

 

Tags: