Nowa oferta THELikatesów – śniadania nie tylko dla pracowników TBP

śniadania Gdynia nad morze

Nowa oferta THELikatesów – śniadania nie tylko dla pracowników TBP

THELikatesy w Tritum Business Park zdobyły już swoich stałych klientów w porze lunchu i obiadu. Z oferty garmażu korzystają nie tylko pracownicy Tritum Business Park, ale też okolicznych biur. Dlatego THELikatesy rozszerzają właśnie swoją ofertę o specjalne menu śniadaniowe.

Wielu pracowników TBP przyzwyczaiło się do korzystania z dużego wyboru ręcznie robionych kanapek. Świeże i codziennie komponowane z innych składników mają już swoich stałych klientów. Teraz do wyboru będą także inne potrawy. Chodzi m.in. o jajecznicę z wiejskich jaj od kur z wolnego wybiegu, którą można samemu skomponować – do wyboru jest kilka dodatków. Podobnie jest z omletem i jajkiem sadzonym. Dla tych, którzy wolą lżejsze śniadania THELikatesy proponują jaglankę, owsiankę albo granolę. W tym przypadku dodatki również można wybierać samemu.

Nową ofertę śniadaniową uzupełniają domowe racuchy i wege bajgiel z grillowanymi warzywami i hummusem, a także koktajle z owoców sezonowych. Wszystkie potrawy przygotowywane są z ekologicznych produktów od lokalnych dostawców.