Nowe, małe powierzchnie biurowe w TRITUM Business Park w Gdyni Orłowo

Nowe, małe powierzchnie biurowe w TRITUM Business Park w Gdyni Orłowo

Na terenie kompleksu TRITUM Business Park, mieszczącego się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni, na obszarze około 340m2 powstają nowe, kolejne lokale biurowe o małej powierzchni. Biura już od 8m2 będą idealnym rozwiązaniem dla małych firm i przedsiębiorstw wchodzących na rynek oraz dla podmiotów, działających już na rynku i oczekujących najwyższej jakości oraz prestiżu. Tego typu system najmu się sprawdza i cieszy się dużym zainteresowaniem, co potwierdziła zakończona z sukcesem komercjalizacja pierwszego etapu inwestycji, w związku z tym powstaje coraz więcej biur o małej powierzchni.

Kompleks TRITUM Business Park zlokalizowany jest przy najważniejszym szlaku komunikacyjnym Trójmiasta, jakim jest aleja Zwycięstwa. Położenie inwestycji zapewnia idealną lokalizację, obok której przejeżdża dziennie średnio 60 000 pojazdów i która umożliwi dogodny dojazd do Sopotu, śródmieścia Gdyni, gdańskiej starówki, czy na lotnisko. Sąsiedztwo centrum handlowego Klif, jak również różnorodny wybór innych placówek handlowych czy restauracji zapewnią idealne warunki do prowadzenia biznesu.

Komfort najemcom i ich Klientom zapewnią zewnętrzne miejsca parkingowe bez strefy płatnego parkowania, a także hala garażowa mogąca pomieścić ponad 200 samochodów. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, a oryginalny charakter inwestycji podkreślą przestronne balkony, ogródki i tarasy.

Skorzystanie z oferty TRITUM Business Park niesie ze sobą szereg korzyści. Firmy, które zdecydują się na biuro w naszym kompleksie nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z organizacją własnej administracji, sekretariatu czy sekretarki. Jest to niezwykle istotne w przypadku małych, rozpoczynających działalność biur, których szczególnie na początku nie stać na zatrudnienie sekretarki i prowadzenie sekretariatu. Wszystkie opłaty mają wliczone w cenę najmu, która jest niska w porównaniu z ofertą konkurencji. W ofercie są dostępne powierzchnie już od 8m2, dzięki temu szansę na lokal w prestiżowej, nadmorskiej dzielnicy mają również małe, istniejące firmy, a także te które chcą dopiero zaistnieć na rynku. Z kolei dla firm działających już na rynku istotna jest jakość oraz prestiż i w tym przypadku idealnie sprawdzają się nasze biura – z roku na rok notujemy wzrost klientów, poszukujących prestiżowych lokalizacji.  – mówi Marta Fryc z Locuss Rent SA, odpowiedzialna za obsługę nieruchomości komercyjnych.

Obecnie, na terenie kompleksu mieści się wiele prestiżowych marek, takich jak Lexus, Electra, dreamHOMES.pl, Miło Mi, butik SeeYou, cukiernia T Deker, Kancelaria Finansowa Tritum, Hypnos, Seaapartments.pl, TTFinance, Holistic Clinic, Locuss Rent, Domy Hybrydowe, Agencja DH5 i wiele innych.

Więcej informacji na: www.tritumbusinesspark.pl