Otwarcie salonu LEXUS Gdynia

Otwarcie salonu LEXUS Gdynia

Elegancja i luksus to synonim japońskiej marki Lexus. Te niezawodne samochody zachwycają swoją wyrazistością, kształtem i stylistyką. Tak jest również w przypadku najnowszego modelu Lexus NX, który został zaprezentowanym zaproszonym gościom podczas otwarcia salonu Lexus Gdynia, mieszczącego się w TRITUM Bussines Parku, przy al. Zwycięstwa 241, to kolejna udana komercjalizacja spółek dreamHomes.pl sp. z o.o. oraz Locuss Rent S.A.

– Nasz nowy salon znajduje się w pięknej, nowoczesnej i eleganckiej dzielnicy Nowe Orłowo. To miejsce idealnie współgra z cechami naszych pojazdów, których z pewnością zasmakujemy podczas jazdy próbnej w różnych warunkach drogowych. Wizyta w naszym salonie to nie tylko możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą samochodów marki Lexus, to także sposobność do miłej konwersacji przy kawie o całokształcie naszych propozycji – tłumaczy Olgierd Olszowy, doradca ds. sprzedaży.

9 lipca 2014 to oficjalna data otwarcia Salonu Lexus Gdynia, na zebranych licznie gości oprócz prezentacji najnowszego modelu auta czekał również szereg innych atrakcji. Impreza upłynęła w miłej atmosferze spotkania towarzyskiego.

Życzymy Zespołowi Lexus Gdynia powodzenia w codziennej pracy.

Godziny otwarcia salonu:
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00
soboty od godz. 10.00-15.00