Prawdziwe delikatesy wróciły do Gdyni

Prawdziwe delikatesy wróciły do Gdyni

TheLikatesy Farma Smaków zostały oficjalnie otwarte w Nowym Orłowie w Gdyni. To pierwszy taki koncept w Trójmieście – w jednym miejscu można znaleźć ekologiczne, swojskie oraz markowe produkty najwyższej jakości.

W ofercie znalazły się nie tylko warzywa, owoce, pieczywo, nabiał, ryby i mięso. Prawdziwym przebojem już stały się produkty garmażeryjne i przygotowywane na miejscu dania. Jak zapewniają twórcy tego konceptu wszystkie elementy tej bogatej oferty łączy jedno – najwyższa jakość produktów. To z kolei zapewniają przede wszystkim dostawcy, czyli małe firmy i regionalni producenci. Menadżerowie TheLikatesów Farmy Smaków sami ich szukali, a potem weryfikowali jakość jedzenia, jakie proponują.

Oprócz przygotowywanych na miejscu dań, w TheLikatesach w Nowym Orłowie można też spróbować m.in. ciast i ręcznie robionych wędlin z Restauracji Majolika Villa Uphagena, która należy do najlepszych w Trójmieście. Dużym zainteresowaniem cieszą się także słynne na całym świecie czekoladki z włoskiej manufaktury Venchi, oryginalne, południowoeuropejskie oliwy, wina – także z renomowanych polskich winnic, czy choćby wędliny z autorskiej produkcji Rudiego Schubertha.

Oferta ma być stale powiększana biorąc pod uwagę sugestie klientów. Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking (przez pierwszą godzinę), a także concierge, który pomaga spakować zakupy i zanieść je do samochodu.

TheLikatesy Farma Smaków w Nowym Orłowie są otwarte 7 dni w tygodniu.